top of page

Obchodník

Samostatnost, odpovědnost a kreativní práce. Trendy prostředí, moderní obchodní řešení Microsoft a odměna založená na výsledcích.

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky.

Prezentace našich produktů a služeb potenciálním klientům.

Vyjednávání obchodních podmínek.

Propagace naší firmy a našich produktů na trhu.

Spolupráce s technickým týmem na zajištění spokojenosti zákazníků.

Monitorování trhu a konkurence, identifikace nových trendů a příležitostí.

Podílení se na obchodní strategii firmy.

Očekáváme

Výborné komunikační a prezentační dovednosti.

Schopnost naslouchat potřebám zákazníků a nabízet jim efektivní řešení.

Silné vyjednávací schopnosti a orientaci na výsledky.

Sebemotivaci, disciplínu a schopnost pracovat samostatně.

Odolnost vůči stresu a schopnost zvládat odmítnutí.

Znalost produktů a trhu, ve kterém působíme, je výhodou nikoliv však nutností. Jsme přesvědčeni, že dobrý obchodník dokáže prodat cokoliv.

Místo výkonu práce ve Zlíně.

Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Možnost práce na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce Zlín, ale může být flexibilní dle Vaší samostatnosti a odpovědnosti.

Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu.

Neustálé vzdělávání a podílení se na zavádění produktů, které udávají trendy.

Možnost profesního růstu.

Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém.

Flexibilní pracovní dobu.

5 dní dovolené navíc

Příspěvek na stravování

Firemní benefity a teambuildingové akce.

Příspěvek na dovolenou, životní či penzijní pojištění

Práce bez zbytečné administrativy a korporátních návyků

Pokud Vás tato práce zajímá, napište mi prosím na adresu lukas.res(zavináč)navitec.cz

bottom of page